23 YILDIR HİZMETİNİZDE

Adress Group

Ticari hayatımızın başlangıcı 1993 yılı olan Yıldız Turizm Otelcilik L.t.d. Ş.t.i. bünyesinde farklı alanlar olmasına rağmen genel olarak hizmet sektörün de yer almaya özen gösterdik. Uzun yıllar boyu için de bulunduğumuz ticari hayatta farklı noktalardaki işletmelerimizle sizlere hizmet etmeye çalışırken işyerlerimizin genel olarak tabela adı ”Address” başlangıçlı olarak geçti . Tanınmamızı sağlayan tabela ismimiz çoğunlukla ”Address” oldu bu sebepten ötürü şirket bütünlüğümüzü ifade etmesi açısından Address Group olarak anılmaya devam ettik.

Bununla birlikte şu an için hizmet sektörünün yan unsurları olan gıda üretimi, restaurant işletmeciliği, öğrenci evi işletmeciliği, pansiyon, otel konaklama hizmetleri, davet, organizasyon, catering alanları ve Turizm sektörü gibi birbirine yakın kollar da hizmet vermeye devam ediyoruz..

Bünyemizde Address Davet & Organizasyon – Address Öğrenci Evleri – Address Kongre Hizmetleri – Address Catering – Lalezar Tesisleri – Hanedan Restaurant ve son olarak 2014 yılı başlarında hizmete giren geleneksel tatlar üreten Osmanlı Şehzade markası altındaki Bademezmesi & Kavala Kurabiyesi ürünlerimizle sektörel tecrübelerimizi de yansıtarak sizlere yeniliklerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Yaptığımız her işte olduğu gibi bundan sonraki işlerimiz de de hizmet kalitemizden ödün vermeden sürekliliği ve kaliteyi baz alarak kusursuz organizasyonlara imza atmak ilk önceliğimiz.

Saygılarımızla

ADRES GRUP